Instagram YouTube

برسی شکایات مشتری ها 

متاسفانه در کشور ما عوامل مختلفی باعث نارضایتی مشتریان حین همکاری با گروه های تبلیغاتی مختلف گردیده است که این مسله باعث ایجاد یک جو بی اعتماد شده است.
ما امروز تصمیم گرفتیم تک تک شکایات احتمالی مشتریان از گروه های تبلیغاتی را بررسی و به آن پاسخ دهیم
به شما اطمینان میدهیم گروه تبلیغات نکسوس تمام تلاش خود را برای ایجاد یک تجربه حرفه ای در امر تبلیغات برای شما انجام میدهد.

اکثر گروه های تبلیغاتی بدون توجه به داشتن تجهیزات یا تخصص لازم ممکنه به شما قول های زیادی رو بدن ولی نکسوس تمام تلاش خودش رو میکنه تا بتونه در حد توانایی تیم به نیاز شما پاسخ بده
بدیهی است اگر نکسوس توان انجام پروژه ای رو نداشته باشه قطعا اون رو رد میکنه تا رضایت مشتریانش کاهش پیدا نکنه!

پروژه های تبلیغاتی قیمت تعیین شده ندارن و با توجه به ایده و حجم پروژه ممکنه تفاوت قیمت داشته باشن ولی تیم نکسوس تلاش میکنه تا بهترین کیفیت رو با مناسب ترین قیمت به شما تحویل بده… لازم به ذکر که همیشه کسی هست که کار رو برای شما با قیمت پایین تر انجام بده ولی هر کیفیتی یک قیمتی داره و هیچوقت نباید کیفیت تبلیغات رو به دلیل قیمت ارزان تر پایین آورد.

در دنیا میلیون ها ایده مختلف وجود داره و برای پیاده کردن اون سناریو برای هر مدل محتوا قبل اینکه وارد مرحله تولید بشه توسط کارفرما تایید گرفته میشه ، ایده های ما و شما با هم ترکیب میشه و در نهایت با تایید شما وارد مرحله تولید میشیم.

ممکنه شما در تجربه کار با گروه های تبلیغاتی دیگر تاخیر در کار رو تجربه کرده باشید که معمولا با بهونه های متفاوت همراهه!
گروه تبلیغات نکسوس ه شما تعهد میده که کار رو در زمان توافق شده که در قرارداد هم ذکر میشه به شما تحویل بده !
زمان شما با ارزشه و ما هوای زمان شمارو داریم!

یکی از نگرانی های اکثر کارفرمایان بزرگ اینه که اطلاعات محرمانه شرکت حفظ بشه
نکسوس سعی داشته که تجهیزاتی با آخرین تکنولوژی روز دنیا رو همراه با پروتکل های امنیتی قوی میان کارکنانش حفظ کنه تا اطلاعات شما در امن ترین سیستم حفظ بشه!
همچنین به شما تعهد کتبی حفاظت از اطلاعات رو در قرارداد هاش اطمینان میده