آژانس تبلیغات نکسوس

انگیزه ما حل چالش های سخت و تاثیر بر کسب و کار شماست!

معمولا گروه های تبلیغاتی و استودیو های هنری بخش های جدایی از هم هستند اما آژانس تبلیغات نکسوس با تلفیق هنر و تبلیغات ، تبلیغاتی نتیجه بخش ، استاندارد و با کیفیت رو در بهترین زمان در اختیار شما قرار میده.

از آنجایی که خلاقیت و استراتژی تبلیغاتی با هم تلفیق شده توانسته ایم به بیش از 30 برند خدمات اثربخشی را ارائه دهیم.

خدمات

خدمات استراتژی محور ما

آشنایی با تیم ما

به تجربه ما اعتماد کنید!

برخی از حقایق جالب درباره تیم ما را بررسی کنید.

یک تیم با هزینه یک نفر

هزینه های بسیار اقتصادی آژانس تبلیغات نکسوس به گونه ای برای کارفرمایان ما جلوه کرده که شما به ازای هزینه استخدام یک یا دو نفر به صورت ماهانه ، یک تیم کامل تبلیغاتی را به همراه قراداد های رسمی و تضمینی خواهید داشت .

تخصص تبلیغات

سوابق و تجربیات تمامی نیرو های آژانس تبلیغات تخصصی نکسوس در حرفه « تبلیغات » است . این موضوع باعث شده تا فعالیت های تبلیغاتی ، به صورت کاملا درخور و نتیجه محور پیش رود .

صفر تا صد مسیر با نکسوس

به واسطه عقد قرارداد با نکسوس ، شرکت شما از هر فعالیت یا نیرویی بی نیاز خواهد شد و کسب و کار شما دگرگون می شود . یکپارچگی خدمات از استراتژی تا اکران نیز ، یکی دیگر از مزیت های ماست

دیدگاه منحصر بفرد

گروه های ایده پردازی و استراتژی آژانس ما ، متشکل از گروه های چند نفره و با استناد به داده های تحقیق شده به صورت تخصصی ، ایده های بکر و منحصر بفرد و نتیجه ساز را برای شما به ارمغان می آورند .

مدیریت بودجه مالی و زمانی

فعالیت با یک نیروی درون سازمانی ، در صورت نتیجه ای نامطلوب ، چیزی بجز از بین رفتن هزینه و زمان نخواهد داشت . آژانس تبلیغات نکسوس با تعهد و تضمین قراردادی ، از هرگونه احتمال دلسردی کارفرما جلوگیری کرده و بهترین نتیحه را با توجه به بودجه شما ارمغان می سازد .

مشاوره رایگان!

09900663221

info@nexxus.ir